299 херсонців отримали підтримку

299 херсонців отримали підтримку

У період з 18 квітня по 2 травня 80 сімей Херсона отримали продуктові набори. Було охоплено як багатодітні сім'ї, сім'ї з інвалідами, так і багато людей похилого віку, які не можуть собі дозволити придбати їжу через окупацію Херсона російськими військами.

Загальне охоплення благодійною допомогою за вказаний період - 299 херсонців, з них:  48 дітей, 157 містям у віці 18-59 років і  94 пенсіонери.

Загальна сума закупівель склала 70,050 грн.

Така невеличка увага з боку волонтерів у вигляді продуктового набору для містян, особливо, людям поважного віку, дає з їх слів, надію та підіймає нстрій. В той час, коли Херсонщина заблокована, майже повністю окупована російськими загарбниками, жоден гуманітарний вантаж з підконтрольної Україні території не може дістатися людей.

Половина жителів Херсона, якщо не більше, залишилися без роботи, і хоча пенсіонерам виплачують на картки пенсію, - отримати її у банку, це вистояти 5 годин черги, що часто не під силу навіть молодим людям.

Ми закуповуємо українські товари та продукти харчування, що ще доступні у Херсонській області. Не зволікайте підтримкою - допоможіть херсонцям зрозуміти, що їх не покинули на призволяще.

Ви можете підтримати херсонців картою Visa/Mastercard та/або банківським переводом.